Logo MojaObčina.si
JUTRI
4°C
1°C
ČET.
6°C
-2°C
Oceni objavo

Kratkotrajne popolne zapore državne ceste in posameznih občinskih cest v nedeljo, 24. 9. 2023

Zaradi prireditve "Zlati krog s Primožem Rogljičem" bodo v nedejo, 24. 9. 2023, med 13. in 14.30 uro očasne popolne zapore državne ceste od Vurberka do Zgornjega Dupleka, prav tako bodo v tem času kratkotrajne popolne zapore nekaterih občinskih cest. Gre za dobrodelno kolesarsko vožnjo na kateri organizator pričakuje preko 300 udeležencev.
 
Kolesarska trasa se prične na Trgu Leona Štuklja v Mariboru ob 11. uri, nadaljuje v smeri Hoč, Starš, Ptuja in nato v naši občini, kjer sledi kratek postanek in sprejem kolesarske karavane v Dvorjanah (parkirišče nasproti pokopališča) predvidoma ob 13. uri. Tisti najhitejši bodo lahko s šampionom odpeljali še dodaten "hitri krog" v dolžini 7 km čez Ciglence, Koreno in Vurberk nazaj do Dvorjan, kjer boste Primožu lahko tudi od bližje pomahali, ga poprosili za avtogram in mu čestitali za vse uspehe in zmage. Kolesarjenje se nadaljuje do Maribora. Po prihodu kolesarjev v cilj sledi sprejem na Trgu Leona Štuklja.

Vse udeležence v prometu prosimo za razumevanje in stropnost v času trajanja zapor.

Oglejte si tudi