Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
15°C
JUTRI
23°C
14°C
Oceni objavo

DUPLEK IMA DRŽAVNEGA PRVAKA IN PODPRVAKA V PARA-KARATEJU

V Polzeli je letos potekalo Državno prvenstvo v para-karateju, kjer tekmujejo vsi osebe, ki zaradi različnih zdravstvenih razlogov ne morejo tekmovati z drugimi vrstniki. Naš klub Karate klub WKSA Duplek je imel dva tekmovalca, ki sta nastopila v različnih kategorijah. 

Najprej je nastopil Damjan Žinko, ki je izvedel kato kot še nikoli doslej. Njegov nastop je bil tako prepričljiv, da je v konkurenci petih tekmovalcev z odličnimi ocenami se prebil v finale tekmovanja. Tudi v drugem krogu je navdušil in je bil njegov nastop dovolj za drugo mesto.

V posebni kategoriji je nastopil Lan Duh, ki pa ni imel veliko konkurence in je zelo samozavestno zmagal s svojim nastopom, ter tako postal državni prvak v svoji kategoriji.

Čestitamo vsem za odlične športne nastope!

Oglejte si tudi