ŠTIRI KOLAJNE ZA JUDO KLUB DUPLEK. JURE BANIČ IN JAKA REŽEK NOVA DRŽAVNA PRVAKA.
20. maja je v športni dvorani osnovne šole Maksa Pečarja potekalo državno prvenstvo za osnovnošolce in srednješolce, ki ga je organiziral judo klub Polyteam v sodelovanju z judo zvezo Slovenije. Nastopilo je 284 tekmovalcev, med njimi tudi 9 iz Judo kluba Duplek, ki so tokrat zastopali svoje šole.
OSNOVNE ŠOLE:
Jure Banič, -38 kg, 1. mesto (OŠ Duplek)
Jaka Režek, -60 kg, 1. mesto (OŠ Žetale)
Patrik Vesenjak, +81 kg, 5. mesto (OŠ Duplek)
Tim Kopecky, -66 kg, 7. mesto (OŠ Duplek)
Tine Thaler Gostenčnik, -46 kg in Lan Lilek, -66 kg, tokrat brez uvrstitve (oba OŠ Duplek)
SREDNJE ŠOLE:
Žan Podgoršek, -55 kg, 2. mesto (Srednja elektro-računalniška šola Maribor)
Niko Grajfoner, -81 kg, 3. mesto (III. gimnazija Maribor)
Julija Žerak Jus, -70 kg, 9. mesto (Biotehniška šola Maribor)
Čestitke vsem!
Vir: Facebook - Judo klub Duplek





