Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

DANES
33°C
19°C
JUTRI
34°C
17°C
3396

Pohod upokojencev na Makute

Meddruštveno srečanje združili s pohodom 

Člani Društva upokojencev Dolenjske Toplice smo se udeležili tradicionalnega srečanja društev upokojencev Straže, Uršna sela in našega društva, ki je potekalo  v organizaciji DU Uršna sela, na balinišču na Makutah v prelepem objemu narave, na balinišču.  Udeležba je potrjevala, da smo se vsi veselili druženja. Pohod je bil napovedan tudi v tednu vseživljenjskega  učenja na RIC Novo mesto. Petnajst pohodnikov je krenilo iz Dolenskih Toplic pod vodenjem Frenka Markoviča, kar nekaj članov našega društva je pohod skrajšalo s prevozom, saj je pot po dolžini kar zahtevna. Lepa skupina je prikolesarila strmo v hrib. Skupna udeležba DU Dolenjske Toplice je bila 36 udeležencev. Pot je potekala preko Rebri, Drganjih sel na Makute, kjer so nas domačini počastili z gostoljubnostjo in okrepčilom. Pozdravni govor so imeli predsedniki omenjenih društev.

Veselimo se naslednjih srečanj in pohodov!

Elica Pavlič

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi