Logo MojaObčina.si
DANES
2°C
-1°C
JUTRI
4°C
-5°C
973

Nepozabna petzvezdnična doživetja na Kozjanski domačiji

Sončna pobočja hribovite predalpske občine Dobje so že stoletja posuta z domačijami, njivami in gozdovi. Tukaj ura kmečkega življenja tiktaka drugače kot v mestnih mravljiščih. Ljudje, običaji pa tudi arhitektura, se skozi čas niso dosti spreminjali. Zato je Kozjansko še danes prava zakladnica tradicionalne dediščine. Ta svet v malem lahko najbolje podoživimo prav na pristni Kozjanski domačiji, ki je bila leta 2000 med tremi najlepšimi v Sloveniji.

 

Celoten članek je objavljen v naši spletni reviji Mojmojster.net. Povezavo do članka najdete na spodnji povezavi:

https://www.mojmojster.net/clanek/1582/nepozabna_petzvezdnicna_dozivetja_na_kozjanski_domaciji Lep pozdrav,
Žaklin Križaj

mag.inž.arh.

 

Email: zaklin@mojmojster.net

Telefon: 031 493 885

 

Daibau International

Ulica škofa Maksimiljana Držečnika 6

2000 Maribor, Slovenija

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi