Ob 11.16 je v naselju Svetinci v občini Destrnik drevo padlo na vozišče in pri tem poškodovalo osebno vozilo. Gasilci PGD Ptuj so zavarovali kraj dogodka, nudili pomoč poškodovani osebi do prihoda reševalcev NMP Ptuj ter odstranili drevo in počistili cestišče.
🆘 Ste bili priča dogodku ali imate dodatne informacije? 📣 Delite jih z nami v komentarju!
Vaša izkušnja je dragocena in lahko pomaga pri boljšem obveščanju lokalne skupnosti. Vabimo vas, da svoje informacije in morebitne fotografije delite v komentarjih spodaj. Tako lahko skupaj zagotovimo boljšo obveščenost vseh nas.




