Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
9°C
JUTRI
25°C
12°C
Oceni objavo

Edinstvene Slatnarjeve smuči Petra Prevca na ogled na TIC Cerklje

V torek, 21. maja 2024, ko je bila pred TIC Cerklje na obisku karavana Radia Kranj, nas je obiskal tudi poseben gost - vrhunski izdelovalec smuči, Peter Slatnar, ki ima v Cerkljah na Gorenjskem svojo slavno delavnico.

 

Iz svoje zbirke smuči nam je podaril prav posebno smučko, in sicer jubilejne spominske smuči Petra Prevca, ki jih je izvrstni smučarski skakalec lastnoročno podpisal in v katere so vgravirani največji dosežki njegove izjemne kariere.

 

 

Obstajata le dva para teh smuči. En par ima Peter Prevc, drugi par pa si delimo s Petrom Slatnarjem. 

 

Posebne Slatnarjeve smuči so stalno razstavljene v odpiralnem času TIC Cerklje v prostorih Petrovčeve hiše na Krvavški cesta 1b, Cerklje. Vabljeni na ogled!

Oglejte si tudi