Logo MojaObčina.si

Celje

DANES
19°C
-3°C
JUTRI
20°C
-4°C
1134

Otroci iz Doboja spoznavali Celje

21. februarja zjutraj se je za otroke iz Doboja (Bosna in Hercegovina) zaključil lep zimski teden v Celju. Smučati zaradi previsokih temperatur niso mogli, so pa zato dobro spoznali naše mesto.


Razmere so bile preslabe za učenje smučanja, zato so se otroci v družbi lovca večkrat odpravili na pohode – do Grmade, pozvoniti z zvončkom želja, po gobarski in gozdni učni poti, najbolj pa jih je navdušil nočni pohod z naglavnimi lučkami. Zelo so se zabavali tudi v pustolovskem parku.
Obiskali so vrstnike na II. osnovni šoli Celje, ki so jih lepo sprejeli, posebej pa jim je bila všeč njihova maskota – kača Poldi. V družbi viteza so spoznali zgodovino Starega gradu in si ogledali staro mestno jedro Celja.

To je bilo zadnje med letošnjimi zimovanji otrok iz pobratenih in prijateljskih mest.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi