Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
29°C
18°C
JUTRI
29°C
15°C
7642

Razpisi za nova delovna mesta v naši občini

Podjetje Špan d.o.o. ob koncu leta 2019 pripravlja nekaj novih in aktualnih razpisov za delovna mesta. Podjetje danes zaposljuje že 120 ljudi, od tega kar nekaj iz naše občine.

Karierni izziv na moto programu.

Moto program podjetja Špan d.o.o. se je v zadnjih letih močno povečal. Tokrat iščejo produktno vodjo prav na tem programu. Največje prednosti bodo zagotovo imeli kanditati, ki jih zanima moto program oz motoristični navdušenci. 

 

Več o razpisu...

 

Razširitev kleparsko ličarske delavnice.

Ličarska delavnica je zadnja dejavnost avtomobilskega programa, ki je manjkala podjetju Špan d.o.o., da so lahko sklenili krog ter povzameli vizijo podjetja »vse na enem mestu«. Spomladi 2016 so odprli moderno kleparsko-ličarsko delavnico, kjer opravljajo kleparsko - ličarske storitve za vse znamke vozil. V okviru povečanja obsega dela sta iz tega področja kar dva razpisa:

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi