Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
27°C
18°C
JUTRI
29°C
18°C
Deli
3356

Teden družine 2019: Majhni koraki in povabilo na Log

Cel teden med praznikom sv. Jožefa (19. marca), ki mu pravimo tudi dan očetov in Gospodovim oznanjenjem (25. marca), ki mu pravimo tudi dan staršev, je že mnoga leta posvečen družini. Lani so bili v središču zakonci, letos pa družine z majhnimi otroci, ki jim je namenjeno prav letošnje pastoralno leto z geslom »Majhni koraki«. 

Veliko aktivnosti v tej smeri je seveda tudi v Župniji Brezovica, tokrat pa je izpostavljen dogodek, ki se ponovi vsako postno nedeljo ob 15. uri pri Mercatorju na Logu. Tu se zberemo, kot družinski člani iz vseh podružnic in od drugod, potem pa se skupaj odpravimo od postaje do postaje križevega pota v cerkev, kjer srečanje zaključimo s pesmijo. Novost letošnjega srečevanja pa je tudi ta, da ga pripravi vsako nedeljo druga podružnica. 

Kdor more je torej vsako nedeljsko popoldne do Velike noči, dobrodošel tudi na Logu.

 

Drago Stanovnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi