Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
4°C
-2°C

Povej občini

Povej občini
Si opazil v tvojem lokalnem okolju kakšen problem ali težavo? Ne veš kako se lotiti reševanja? Ne veš na koga se obrniti, kdo bi ti lahko pomagal pri reševanju tega problema? Bi rad odgovorne opozoril na ta problem? Napiši tukaj.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Drago Stanovnik 20. 01. 2017

Tudi letos se bomo v nedeljo, 29. januarja peš podalii iz Brezovice k sv. Pavlu na Vrhniko. Zbrali se bomo ob 12. uri pred župnijsko cerkvijo na Brezovici in se odpravili proti Vrhniki. Zmerne ravninske hoje, večinoma po trasi nekdanje železnice, je za 3 ure. Vsako leto se zadnje januarsko nedeljsko popoldne na podoben način proti Vrhniki odpravijo iz vseh sosednjih večjih krajev. Torej tudi iz Podpeči ... in Borovnice Dodatne informacije: Drago Stanovnik 051 344 688

Branka Stamejčič 05. 06. 2017

Spoštovani. V Notranjih Goricah imamo na Cesti na Log omejitev hitrosti v naselju 30 km na uro in prepoved vožnje za tovornjake, vendar se velika večina voznikov tega ne drži. Cesta na Log nima pločnika je zelo prometna v bližini je šola, vrtec, ob cesti je cerkev, veliko je peščev, starši z otroci, in kolesarjev, igrala oz. igrišča pa so ob šoli ali v Jami. V članku je napisano da bodo mesta merjenj izbrana tudi na podlagi predlogov občanov, zato predlagam, da ga postavite na Cesto na Log. Lep dan želim, Branka Stamejčič