Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
10°C
1°C
JUTRI
11°C
-4°C
Deli
6538

Porušeno znamenje sredi Notranjih Goric

Sredi Notranjih Goric, ob glavni cesti, med obračališčem mestnega avtobusa in POŠ Notranje Gorice, že stoletja stoji betonski križ, katerega pa je nekdo tako poškodoval, da je ta padel.

Na Policijski postaji Vič, so mi svetovali, da prijavo lahko poda lastnik zemljišča, na katerem znamenje stoji. Zato sem poklical na POŠ Notranje Gorice. Ker tam ni bilo nikogar, sem poklical OŠ Brezovica, kjer so mi povedali, da v tem počitniškem času ni nikogar od zaposlenih v POŠ Notranje Gorice. Zaposleni na OŠ Brezovica pa imajo veliko dela s prizidkom, ki ga gradijo na Brezovici.

Dogovorili smo se tudi, da posredujem prijavo na PP Vič in njim v vednost. Istočasno sem poslal prijavo tudi na Občino Brezovica in JZ KP Ljubljansko barje. Vsem z željo, da jih pozdravljam v pričakovanju povratne informacije in ustreznega ukrepanja.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi