24°C

Občinski kviz gasilske mladine

V soboto, 18. 1. 2020 je v Osnovni šoli Horjul potekal občinski kviz gasilske mladine za območje GZ Brezovica, GZ Dolomiti in GZ Horjul.

Mladina PGD Vnanje Gorice je na tekmovanju sodelovala z dvema mladinskima in dvema pionirskima ekipama. Tekmovanje je potekalo v znanju, vezanju vozlov in spretnostnem poligonu.

Pionirska ekipa, ki so jo sestavljali Aljaž G., Lara in Juš P., je osvojila tretje mesto.

Druga pionirska ekipa, ki so jo sestavljali Luka, Vid, Aljaž K. in rezerva Juš A., pa je naredila več napak in se uvrstila na deveto mesto.

Mladinska ekipa, ki so jo sestavljali Jan R., Jan M. in Ažbe, si je priborila deveto mesto.

Mladinska ekipa, ki so jo sestavljali Petra, Gašper in Klemen B. pa se je uvrstila na prvo mesto in si s tem pridobila tudi pravico tekmovanja na regijskem kvizu, ki bo 14. 3. 2020 v Polhovem Gradcu. Poleg medalje za prvo mesto v svoji zvezi, za so prejeli še pokal za tretje mesto v skupni razvrstitvi mladinskih ekip vseh treh sodelujočih zvez.

Podrobne rezultate si lahko ogledate na pripeti povezavi. Čestitke vsem tekmovalcem za trud in mentorjem za predajanje znanja.