Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 23.05.2018

oblačno
Zvečer in ponoči se bo delno razjasnilo. Po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Zjutraj bo oblačnost od juga pričela naraščati. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 13, ob morju okoli 15 °C.
14°C | 23°C
četrtek, 22.05.2018
13°C | 22°C
petek, 24.05.2018
15°C | 24°C
sobota, 25.05.2018
15°C | 25°C
nedelja, 26.05.2018
15°C | 27°C
Opozorila
Torek, 22.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
23°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Zahvala zaslužnim za spremembe na bolje v ......


TURIZEM, LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA, UMETNOST

| |
14.08.2017      10:13
A A

Zahvala zaslužnim za spremembe na bolje v Vnanjih GoricahVaško jedro brez smeti.
Vaško jedro brez smeti.
Deli:

Tudi po zaslugi objave novic na tem mestu, se je v Vnanjih Goricah odstranilo smetišče, ki je od uvedbe kontejnerjev dalje, kazilo staro vaško jedro. Iskrena hvala vsem zaslužnim in še posebej štirim družinam iz centra vasi,  lokalni skupnosti in podjetju Snaga. To je bil lep primer, kako se s sodelovanjem in dobro voljo vseh v problem vključenih lahko odpravi vsaka težava kar tam, kjer je najbolj moteča.  

 

Na Gulču pa se je uredilo lastništvo in utrdilo tudi spodnje parkirišče ter pot proti vodohranu, ki istočasno služi tudi za dovoz na začasno zgornje parkirišče. Za to se iskreno zahvaljujemo lokalni skupnosti in izvajalcem v upanju, da čim prej postavijo znak tudi spodaj in omogočijo dovoz tudi s severne strani.  
 
Pohvalo pa si zasluži domačinka, šivilja Nada, ki je naredila prevleke za vse pene v Ašičevem domu. Prav tako so bili pridni tudi mladi iz Vnanjih Goric, ki so v prvi polovici letošnjega avgusta pomagali urediti okolico in pospraviti notranjost Ašičevega doma. Tudi tu se obeta delovna jesen, saj bo potrebno poskrbeti za kurjavo v prihodnjih zimah in še kaj ...
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 16
Izšla: 27.04.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.