Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
23°C
15°C
JUTRI
23°C
15°C
Deli

Spodbudne spremembe na stranskih poteh v Vnanjih Goricah

Pred leti se je zaradi potrebnega obvoza ob izgradnji komunalne infrastrukture, uredila cesta Pod Supotom od studenca do vasi. Čeprav je to dokaj kratek odsek, ki je bil pred ureditvijo komaj prehoden, je to najkrajša in najstarejša bližnica skozi Vnanje Gorice, ki se nadaljuje čez Brce, skozi Predale, mimo vodovodne vrtine, proti Dolenjemu Lazu, Zanogi in naprej v Mestn log. Ta odsek pa je KS Vnanje Gorice skoraj v celoti uredila po izgradnji kanalizacije, podobno, kot tudi cesto okoli Zadačence in še nekatere. Letos pa so uredili odsek iz Brc do Podskale. Tako je bolj pregledna in bollj varna tudi krožna pot okoli Velikega Vrha, ki pa je tudi sestavni del Kolesarsko atletskega poligona, na katerem smo dobrodošli vsi z vsemi aktivnostmi na lasten pogon.
Odgovorni na KS Vnanje Gorice in na Občini Brezovica zaslužijo vse pohvale. Seveda pa si želimo, da bi tudi v naprej uredili tiste odseke, ki so že vedno neprehodni. Na primer od Ižancovega znamenja na Novi Poti proti Gmajnicam, Bregovska pot, skozi Kurnik, ob Ljubljanici in še kje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi