Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
17°C
11°C
TOR.
16°C
11°C

Poletje je lepa priložnost tudi za spoznavanje lepot naše domovine in naših lokalnih skupnosti

V okviru Projekta prenove naselij in izboljšanja zaupanja med vsemi ljudmi tudi v času počitnic vabimo vse, da koristno izrabijo svoj prosti čas. 

Tako je naša mladina Stega Ostrorogega jelena Brezovica spoznavala v Podbrezju okolico Kranja. Škofjeloška mladina Stega Grajskih zamorcev pa v Vnanjih Goricah okolico Ljubljane in Krajinski park Ljubljansko barje z zaledjem. Našli pa so tudi čas in obiskali Center starejših Notranje Gorice.

 

Za tako koristno izrabljen prosti čas se zahvaljujemo mladim, njihovim družinam in še posebej voditeljicam in voditeljem, ki nudijo otrokom tisti dar izkušnje življenja, ki ga jim starši ne moremo dati.


Iskrena zahvala tudi vsem domačinkam in domačinom iz Brc za razumevanje ter lastnikom in mejašem parecel,  za dovoljenje, da se mladi lahko tu zadržujejo in tako spoznavajo lepote naših krajev ter življenje.

Drago Stanovnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Kadrovska Asistenca-stranski
MBA vhodna vrata in okna