Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
9°C
4°C
SRE.
12°C
0°C
Deli
1830

Čestitka Websi Spletnim prvakom

V petek, 14. 9. 2018, se je v Ljubljani, v dvorani Kina Bežigrad, s podelitvijo prestižnih Websi nagrad, zaključil celoletni projekt Websi-Spletni prvaki!
Z veseljem sporočamo, da je strokovna komisija nagrado za najboljši spletni video 2018, podelila ekipi (BV MEDIA, d. o. o. in Bright Visuals) iz občine Brezovica. Nagrajena je njihova predstavitev Planice 2023.
Nagrajenci (Luka Stanovnik, Matej Marinko, Andro Kajzer, Toni Stanovnik, Mojca Pernat, Nastja Pestivšek, Tina Tanko, Aljaž Tepina, Denis Artac, Martin Jelovšek, Marko Perne, Katka Riznar in še veliko drugih) poudarjajo, da jim to ne bi uspelo, če ne bi imeli odlične ekipe. Še posebej pa se zahvaljujejo Planica Nordic  za izkazano zaupanje!
  
Tudi ta nagrada je lep uvod v letošnje občinsko praznovanje. Nagrajencem in vsem vam pa želimo še veliko poslovnih uspehov in zadovoljstva na vseh področjih.


Vnanje Gorice, 17. 9. 2018

Drago Stanovnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi