Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
14°C
2°C
JUTRI
4°C
-6°C

2. Tradicionalni pohod okoli Brezovškega hriba

3756
Organizator: BŠD Radna v sodelovanju z občino Brezovica
Vstopnina: 3 eur
Prijave sprejemamo do 30.04.2017!

Člani BŠD Radna vas v sodelovanju z občino Brezovica vabimo na 2. Tradicionalni pohod okoli Brezovškega hriba. Zbor od 09.30 dalje na balinišču v Radni, od tam tudi start ob 10.00 z vodnikom Romanom. Pot nas bo vodila mimo vrtca v Radni po Brezovškem hribu na Debeli hrib – Žabco, od koder se bomo malo spustili in nato spet dvignili na Strmec in najvišji vrh Debelega hriba, Gradišče. Od tu nas bo po strmem spustu pripeljala do prve postojanke – javke. Na poti se bomo ustavili še na »postojanki odprtih vrat« nad Radno, krog bomo sklenili in zaključili na balinišču, kjer bo sledilo prijetno druženje z dobro hrano (pasulj s klobaso) in pijačo. Poskrbljeno bo tudi za otroke - vse, ki bodo prehodili pot, bo čakala manjša nagrada. Pot se lahko prehodi v cca 2 urah.
Za dobrobit društva, dobro pogostitev in predvsem, da bo pot ostala še naprej dobro urejena in čista, bo prijavnina znašala 3 EUR za odraslo osebo, za otroke do 10 let brezplačno. Prijave bo pobirala ga. Galič Anka v našem klubskem prostoru na balinišču v Radni, vsak dan med 17. in 20.uro. Za vse dodatne informacije sta vam na voljo Helena 051-325-901 in Kristina 041-251-386.
V primeru dežja se bo prireditev prestavila na soboto, 20.05.2017.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!