Logo MojaObčina.si

Brezovica

JUTRI
6°C
-2°C
ČE.
1°C
0°C

10 krogov za 10 nasmehov stadion Ravne na Koroškem

1854
Organizator: Športni humanitarno društvo Never give up( koroška- Anika Popič)
V športno humanitarnem društvu Never give up vsako leto tečemo 10 dni skozi 10 slovenskih krajev za 10 socialno ogroženih družinic in jim z zbranimi sredstvi na sami startnini pomagamo do boljšega jutri. Ena izmed 10 družinic je tudi družina iz Črne na Koroškem. Namen ni pretečti ampak da se udeležitE dogodka in oddate svoj prispevek. Imamo bogato animacijo tako, da bo za otroke poskrbljeno. Z nami bodo: atletski klub Ravne na Koroškem, VILINA, DIRENDAJ, POSLIKAVE PO OBRAZU S PETRO VRČKOVNIK, BK KARIZMA, FRIZERSKI SALON ZA OTROKE TETE FRIDE IN TETE VIDE, HERKUL ŠPORTNA TRGOVINA, TABORNIKI ROD KOROŠKEGA ZMAJA, GASILCI, POLICIJA, BARBARA KNEZ MASERKA, BELAFIT, PEVSKI NASTOPI GAJE IN HANE MLAKAR, LARA KRNEŽA, MELTDOWN, SKUPINA POSEIJDON, BIVŠE PLESALKE IN TEKMOVALKE INES KOGAL, FOLKLORNA SKUPINA LUKA FRAMOLC IZ ŠENTANELA, ADRIJANA KAMNIK, zumbali bomo z Saro Milenkovič, z nami bo spletna trgovina  PRINTINK.SI, kjer bodo lahko vsi udeleženci, ki bodo oddali svojo prijavnico pri PRINTINK mizi sodelovali za praktične nagrade in seveda za glavno nagrado to je HP tiskalnik.
Lepo vabljeni in pokažimo,  da smo korošci srčni❤

Anika Popič

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!