Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
28°C
13°C
JUTRI
31°C
14°C

1. MEDGENERACIJSKA ČAJANKA

Deli

Ali veste, da se stari ljudje pogosto počutijo osamljene? Razmišljate kdaj o tem, da bomo tudi mi nekoč, če bomo imeli srečo, stari? Verjetno bi si takrat želeli okoli sebe življenje, energijo, veselje in smeh? Že danes moramo razvijati dobre prakse in biti zgled mlajšim, da bomo lahko že jutri želi sadove našega dela.

Zato smo se v DEOS Centru starejših Notranje Gorice odločili za pomemben projekt, ki bo zbliževal vse generacije. 

V petek, 16. novembra 2018, bomo ob 16.00 uri organizirali 1. Medgeneracijsko čajanko, na kateri se bodo družili stanovalci centra z otroci in njihovimi starši iz lokalne ali širše skupnosti. Ob tej priložnosti bomo kakšno zapeli, se pogovarjali, predajali zgodbe, igrali družabne igre in tkali nove vezi.

Cilj projekta je zmanjševanje osamljenosti med starimi ljudmi. Bogatenje izkušenj otrok in njihovih staršev. Zbliževanje generacij.
S seboj lahko prinesete tudi inštrumente, predvsem pa veliko dobre volje. Z otroki bomo skušali na obraze stanovalcev privabiti nasmehe. Gre za dobrobit nas vseh.

Torej, dobrodošli!

Za več informacij lahko pokličete na 040 841 277 (Ana Petrič).

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

MBA vhodna vrata in okna
Kadrovska Asistenca-stranski