Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
16°C
JUTRI
27°C
15°C
Oceni objavo

Sprejemno pisarno Občine Bovec krasi nova dekoracija

Sprejemno pisarno Občine Bovec od danes naprej krasi posebna dekoracija, ki so jo pripravili vrtčevski otroci podružnice na Žagi.

Županu Občine Valterju Mlekužu so jo predali na prvi dan pomladi, glavni namen pa je obeležitev materinskega dneva, ki bo v soboto, 25. marca. O tem so se pogovarjali ob obisku Občine 15. marca, ko so župana obiskali vrtčevski otroci iz skupine Balončki, vzgojiteljica Ana Marija Krč Mohar, pomočnica vzgojiteljice Sanja Mikić in pomočnica ravnateljice za vrtec Mojca Koren Lapajne. Njihovo pobudo je Mlekuž seveda sprejel z navdušenjem, ob tem, da sprejemno pisarno zdaj krasi lepa dekoracija, pa je v prostor vnesene tudi nekaj otroške razigranosti.

Župan Občine Bovec Valter Mlekuž se ob tej priložnosti tako otrokom kot mentoricam iskreno zahvaljuje.

Zapisal: MILAN ŠTULC

Foto: ROMINA BRADAŠKJA

Oglejte si tudi