Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
19°C
4°C
JUTRI
19°C
4°C
3213

1. predprodaja smučarskih vozovnic za smučišče Kanin

V oktobru bo Sončni Kanin že začel prvo predprodajo smučarskih vozovnic za smučišče Kanin za zimsko sezono 2021/22, ki bo potekala od 4. 10. 2021 do 29. 10. 2021. Pomembna informacije pri tem je, da bodo sprejemali tudi turistične bone (bon21), ki jih bodo imetniki lahko uporabili za nakup tako sezonske kot dnevne smučarske vozovnice.

V oktobrski preprodaji bodo na voljo samo smučarske vozovnice za smučišče Kanin na slovenski strani, saj se cene za povezano smučišče Kanin-Sella Nevea še usklajujejo z upravljavcem na italijanski strani Kanina.

Za več informaciji si oglejte spletno stran Sončnega Kanina PREDPRODAJA SMUČARSKIH VOZOVNIC, kjer najdete tudi druge koristne informacije z urniki odprtosti blagajne in obratovanja  žičniških naprav.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi