Pestro in uspešno poletje za veteranke

Za veterankami Prostovoljnega gasilskega društva Borovnica je pestro poletje. V začetku junija so se udeležile tekmovanja v Domžalah in zasedle 2. mesto ter tako dobile potrditev, da so v odlični formi za državno prvenstvo v Kopru, ki je potekalo teden kasneje, 11. junija. Tam so za doseženo odlično 10. mesto prejele zlato plaketo.
Vendar se takrat zanje počitnice še niso začele. Že en teden kasneje so tekmovale v Mirni peči in osvojile 2. mesto. V Ribnem pri Bledu so na tekmovanju za kipec Sv. Florjana 2. julija pometle z vso konkurenco in dosegle 1. mesto ter tako osvojile res lep kipec sv. Florjana, ki zdaj krasi naš gasilski dom. 16. julija pa so na srečanju članic v Lazah pri Planini dosegle 2. mesto in v domači gasilski dom prinesle še en pokal. Avgusta počivamo, septembra pa spet začnemo s pripravami na tekmovanja. Lepo je poročati o naših dosežkih, seveda pa je za tako dobre rezultate potrebno tudi redno trenirati in se časovno organizirati.

Na fotografiji: ekipa s prejetim kipcem na tekmovanju v Ribnem pri Bledu.