Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
6°C
7°C
ČE.
9°C
-5°C
3966

Odlok o OPPN Ožje središče Bleda ni nezakonit

Sporočilo za javnost

Ministrstvo za okolje in prostor, Direktorat za prostor, graditev in stanovanja, je na prijavo in zahtevo Društva za varstvo okolja Bled, opravil nadzor nad zakonitostjo Odloka o OPPN Ožje središče Bleda in Odloka o drugih spremembah in dopolnitvah OPPN Ožje središče Bleda. Po pojasnilih, ki jih je Ministrstvo zahtevalo od Občine Bled, je le-to ugotovilo, da je Občina ustrezno pojasnila in utemeljila svoje aktivnosti, ki so bile predmet nadzora, Ministrstvo je zato postopek zaključilo.

Občino Bled žalosti, da v javnosti prihaja do podobnih namigovanj in pobud, saj neutemeljene mečejo slabo luč na vse.

 

Janez Fajfar, župan

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi