Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
26°C
17°C
JUTRI
29°C
16°C
1840

Bravnjek u Zabrševju

Ste se v tem tednu kaj peljali po kolesarski stezi od Bistrice do Stare fužine? Mogoče je kdo izmed vas na poti v Zabrševju opazil lično klopco in ob njej hišico s knjigami; mogoče se je kdo tudi ustavil in kaj prebral ali pa vas je nasmejal plakat z možakom, ki bere in pravi: UPOČASNITE;,BERITE IN UŽIVAJTE V NARAVI. 

S poImenovanjem  BRAVNJEK smo želeli dati imenu nekaj domačega,bohinjskega in kdo drug bi lahko v trenutku našel novo besedo kot prevajalec, v našem primeru Dare. 

Za izdelavo hišice, izbor besedil in oblikovanje plakatov pa sva poskbela dva soseda, ki sva se bravnjeku posvetila s srcem in  z majhnimi stroški (reciklaža materialov) idejo izpeljala od začetka do končne podobe.

 

 Ne pozabite: Branje in hoja v naravi sta dve aktivnosti, ki nam pomagata, da se umirimo.

Pa prov prisrčno vableni, da se kej ustavte u bravnjeku

Polde in Metka

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi