Logo MojaObčina.si
DANES
6°C
-1°C
JUTRI
5°C
-4°C
Oceni objavo

Kumerdejevi nagrajenci 2017

Otvoritev razstave o delu pedagoških delavcev, ki so letos prejeli Priznanja Blaža Kumerdeja, je bila 9. februarja 2017 v Knjižnici Blaža Kumerdeja na Bledu.
    Kulturni program so pripravili učenci osnovne šole prof. dr. Josipa Plemlja Bled. Zapel je otroški zborček pod vodstvom Irene Kosmač. Učenci pod vodstvom Eve Gregorčič so pripravili debato o Blažu Kumerdeju in razsvetljenstvu.  Lucija Rakovec je predstavila pomen priznanj za odlično partnerstvo pri uvajanju novosti v vzgojno-izobraževalnih ustanovah v sodelovanju z Zavodom Republike Slovenije za šolstvo. Proslave so se udeležili trije letošnji nagrajenci Polona Legvart iz Osnovne šole Bratov Polančičev Maribor,  Marta Samotorčan iz Vrtca Vrhnika in Milan Bohinec iz Osnovne šole Naklo.

     Vseh 6 nagrajencev je predstavilo svoje delo na razstavi v čitalnici. Ogledate si jo lahko do konca februarja 2017.

Oglejte si tudi