Logo MojaObčina.si
DANES
11°C
0°C
JUTRI
15°C
-3°C
Oceni objavo

Tečaj smučanja na Zatrniku

Smučarski klub Bled je v sodelovanju z Občino Bled in Vrtcem Bled organiziral smučarski tečaj na Zatrniku v terminu od 29.1. do 2.2.2024. Narava nam je priskočila na pomoč, da je zapadlo cca. 30 cm snega in je bila možna izvedba tečaja na Zartniku, kjer so zelo primerne 3 nizko vrvne žičnice za otroke. Tečaja se je udeležilo 63 otrok. Ob odličnih učiteljih so se delavci RTC Zatrnik zelo potrudili s pripravo prog, ker je bilo spomladansko vreme so nam s traktorji dovažali sneg z bližnje okolice, tako, da smo lahko tečaj opravili brez težav do konca.

Na koncu smo bili vsi zadovoljni, da so se otroci naučili  osnovnih veščin, ki so jih na tekmi spremljali starši in stari starši.

V imenu SK Bled se še enkrat vsem zahvaljujemo za svoj prispevek, da je bilo vse zelo dobro izvedeno – Občina Bled, Vrtec Bled, RTC Zatrnik.

Smučarski klub Bled

Oglejte si tudi