Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
4°C
-3°C
JUTRI
5°C
3°C
7108

Skoraj 100 let nogometa na Bledu

Najstarejši zapiski kažejo, da je NK Bled deloval že leta 1923, kar pomeni da nas kmalu čaka 100. rojstni dan.

Kljub težkim časom trenutno delujemo na polno, seveda ob upoštevanju vseh ukrepov. Še posebej smo ponosni na delo z našimi najmlajšimi, ki trenirajo in tekmujejo v petih različnih starostnih kategorijah. Z njimi se ukvarja cel ducat strokovno usposobljenih trenerjev. Člansko ekipo smo letos združili z NK Bohinj in zelo uspešno tekmujemo v Gorenjski ligi. Veseli nas, da bomo v letu 2022 uspeli v tekmovanje prijaviti novo selekcijo U17, ki smo jo pogrešali skoraj desetletje.

Klub tudi zelo uspešno vzdržuje Športni park Bledec, ki nudi dom številnim klubom, vrhunskim športnikom, rekreativnim skupinam in posameznikom iz naše občine. Glavno nogometno igrišče smo letos uspešno sanirali, v prihodnjem letu načrtujemo obnovo atletske steze, namakalnega sistema na pomožnem igrišču in menjavo dotrajane umetne trave na otroškem igrišču.

Vsem, ki nam pri delu pomagate, vsem staršem, navijačem, sponzorjem in Občini Bled se seveda najlepše zahvaljujemo.

Morda se tudi vi odločite in se nam z vašim otrokom pridružite (že od starosti štirih let). Vse, kar vas zanima, lahko vprašate na mir.vovk@gmail.com.

Miran Vovk, predsednik NK Bled

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi