Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
16°C
4°C
JUTRI
20°C
8°C
7260

Prostofer na voljo od ponedeljka, 12. oktobra

Občina Bled je del projekta Prostofer. V okviru sredstev za projekt LAS  - Gorenjska košarica za operacijo »Medgeneracijski centri« (program EKSRP- Evropski sklad za razvoj podeželja) je za nabavo električnega vozila zagotovljenih 36.000 evrov. Znesek sofinanciranja iz evropskih sredstev znaša dobrih 20.000 evrov. Avto, ki je na voljo, je Nissan Leaf, ki že stoji pred občino. 

 

Od ponedeljka, 12. oktobra, bo občanom in občankam Bleda na voljo storitev brezplačnega prevoza za starejše Prostofer.  Prevoz si lahko uporabniki rezervirajo že od ponedeljka, 5.oktobra, na telefonski številki 080 10 10. 

 

Občani, ki bodo uporabljali storitev, si morajo sami zagotoviti zaščitno masko.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi