Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
17°C
9°C
JUTRI
20°C
3°C
8141

Pogrešanega Boštjana Lavtarja z Bleda še niso našli

Policisti so včeraj z radovljiškimi gorskimi reševalci, vodniki reševalnih psov in policijskim helikopterjem na širšem območju Zasipa in Podhoma iskali pogrešanega Boštjana Lavtarja z Bleda.   

Pogrešanega kljub intenzivnemu iskanju na terenu in zbiranju obvestil še niso našli. Iskanje je včeraj potekalo preko celotnega dneva, prekinjeno pa je bilo ob 18. uri. Danes se bodo odločili o nadaljnjih ukrepih.

Po zadnjih podatkih so pogrešanega pred dvema dnevoma opoldan zadnjič opazili na območju Podhoma, oblečen je bil v modro trenirko, temnejšo tanko puhovko in rumeno-črne Scott superge. Bil je sam in peš.

Se vedno velja poziv ljudem, ki so morebiti srečali pogrešanega ali imajo informacije o njegovem izginotju, naj s podatki seznanijo policijo na številko 113 ali na anonimni telefon 080 1200.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi