Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
19°C
3°C
JUTRI
16°C
4°C
4698

Novo šolsko leto se je začelo

V letošnjem šolskem letu smo v našo šolo v Ribnem sprejeli kar šestnajst prvošolčkov. Vsi smo komaj čakali, da jih spoznamo in upamo, da se bodo na naši šoli počutili dobro. Spoznali so učiteljici Alenko Čeh in Anjo Gluhar ter lisico Mico, ki jim bo delala družbo v šolskih klopeh. Seveda so jih pozdravili tudi nekateri učenci. Drugošolci so jim zapeli ljudsko pesem o lisički, ki so jo pospremili s plesom svojih lutk. Z glasbo sta jih razvedrila tudi petošolec Martin in tretješolka Tina. Po uradnem delu  so prvošolci spoznali svojo učilnico in si privoščili zasluženo malico. S pravljico o lisjaku Tonetu so zaključili prvi šolski dan. 

Veselijo se tudi petošolci, ki so se lahko kljub slabi epidemiološki sliki odpravili na nagradni izlet v Piran. V lanskem letu so namreč zmagali v zbiranju odpadnega jedilnega olja med oddelki četrtih razredov na blejski osnovni šoli. 

Sedaj gremo vsi skupaj novim dogodivščinam in znanju nasproti. 

Kolektiv OŠ Ribno

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi