Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
27°C
7°C
JUTRI
28°C
11°C
5833

Natečaj Odgovorno do vode 2021

Po lanskoletnem premoru zaradi izzivov pandemije letos ponovno, že peto leto, Blejski vodni festival v so-organizaciji z Ministrstvom za okolje in prostor Republike Slovenije, razpisuje mednarodni natečaj za nagrade Odgovorno do vode 2021. Letos natečaj podpirajo partnerji iz osmih držav (Avstrija, Češka, Hrvaška, Madžarska, Monako, Slovaška Slovenija in Srbija).


Z mednarodnim natečajem želijo spodbuditi in nagraditi inovativne pristope, ideje in projekte, ki narekujejo nove trende v razumevanju vode in vzdržno naravnane rešitve ter pri tem zajemajo celoten vodni krog, ohranjajo vodno okolje ter izboljšujejo kakovost na vseh življenjskih področjih.


Vse podrobnosti natečaja so na voljo na www.bledwf.com pod zavihkom Nagrade/Kategorije.

Sodelovanje na natečaju je brezplačno, prijave pa sprejemajo do 31. maja 2021.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi