Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
33°C
15°C
JUTRI
29°C
16°C
8141

Dva brezplačna avtobusa in dodatni vlaki na Bohinjski progi

Julija in avgusta bosta po Bledu in na Pokljuko vozila dva brezplačna avtobusa, s katerima javni zavod Turizem Bled, javni zavod TNP, Občina Bled, Občina Gorje in Turistično društvo Gorje želijo s cest umakniti čim več avtomobilov, vsem pa zagotoviti možnost brezplačnega prevoza. Oba avtobusa bosta tako brezplačna za domačine kot tudi za obiskovalce in turiste.  

Promet bo v letošnjem letu namreč v vseh krajih skupnosti Julijske Alpe eden največjih problemov, ki pa ga lahko naslavljamo vsak po svojih možnostih. Ob tem povejmo, da Slovenske železnice letos poleti uvajajo še dodatne vlake na Bohinjski progi.

Javni zavod Turizem Bled prosi blejske hotele in imetnike nastanitev, da z možnostmi trajnostnega prevoza seznanijo svoje goste. Letaki bodo tik pred 1. julijem na voljo v Infocentrih Triglavska roža in TIC Bled.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi