Ob 2.01 je na Mariborski cesti v Benediktu gorelo tovorno vozilo. Gasilci PGD Benedikt so požar na vozilu, ki je prevažal čebele, pogasili in ga pregledali s termovizijsko kamero.
Oceni objavo

