Logo MojaObčina.si

Aktualno

zaposlitev

Osrednjeslovenska regija
Sreda, 14. April. 2021

Manager oskrbovalne verige ESO - ekspert (m/ž/d)

Vaše ključne odgovornosti: Vzpostavljanje skupnih načrtov povpraševanja za celoten portfelj izdelkov v sodelovanju z ustrezno funkcijo v platformi in globalni oskrbi s taktičnega vidika, podpora in sodelovanje z ekipami za odnose z dobavitelji in vodjem oskrbe regije za pripravo optimalnega načrta oskrbe, spremljanje odstopanja od proračuna za taktično obdobje....
Moje Delo
Gorenjska regija
Petek, 16. April. 2021

Terapevt / zdravstveni tehnik (m/ž)

Pričakujemo: V. - dokončana srednja strokovna šola ali gimnazija, vsaj dve leti izkušenj z delom z ljudmi v zdravstveni negi ali na terapevtskem področju, veselje do dela z ljudmi, komunikativnost, pozitivna naravnanost, urejenost, samostojnost, odgovornost, natančnost, fleksibilnost, odlično znanje slovenskega jezika, dobro znanje angleškega jezika, vozniški izpit B kategorije.
Sobota, 17. April. 2021

Srednja medicinjska sestra II m/ž

Opis dela in nalog: sodelovanje pri načrtovanju aktivnosti v zdravstveni negi in socialni oskrbi, opravljanje nalog po naročilu nadrejenih (DMS, zdravnika), opazovanje in spremljanje zdravstvenega stanja stanovalca, izvajanje osnovne (umivanje in kopanje stanovalcev, pomoč pri oblačenju) in posebne zdravstvene nege in patronaže...