Pred polnimi tribunami do zmage nad Calcitom v zadnji sekundi tekme

Za nami je nepozaben večer v Nazarski športni dvorani, v katerem so naši fantje, v zadnji sekundi tekme, prišli do zmage nad Kamniškim Calcitom. Rezultat je bil 90:89.

Že pred srečanjem je bilo v Nazarjah čutiti pozitivno energijo, saj je bila tekma zelo pomembna za obe ekipi, ki se borita za obstanek v 3. SKL. Navijači so napolnili Športno dvorano Nazarje in spektakel se je lahko pričel. Na začetku tekme sta bili ekipi zelo izenačeni, nato pa so v nadaljevanju Nazarčani povedli za 10 točk (42:32), a so se gostje še pred koncem polčasa vrnili v igro in prvi del obračuna dobili za dve točki (44:46).

V drugem polčasu sta se ekipi ves čas izmenjavali v vodstvu, Calcitu pa je dobro minuto pred koncem tekme uspelo povesti za štiri točke (87:83). Toda naši fantje se niso predali in pol sekunde pred koncem obračuna, je po gostujoči osebni napaki, prosti met za zmago zadel Primož Bitenc in poskrbel za veliko slavje v dvorani.

Nazarčani se sedaj odpravljajo na pomembno gostovanje v Krško, nato pa jih 18. februarja, doma čaka obračun z Bistrico.

(vir: kknazarje.si)