Logo MojaObčina.si

17°C

zaposlitev

Goriška regija
Četrtek, 24. September. 2020

Telefonist m/ž

Adriatikus d.o.o.
  • delo od doma
  • fiksno plačilo + dodatna stimulacija
  • fleksibilen delovni čas
Četrtek, 01. Oktober. 2020

Vodja prodajne ekipe m/ž

  • delovno okolje z novimi izzivi
  • dogovorjeni termini
  • vnaprej pripravljena baza strank
  • priložnost za delo v mladi in ambiciozni ekipi
  • možnost dolgoročnega sodelovanja v dinamičnem okolju
  • pridobivanje novih znanj
  • stimulativno plačilo glede na uspešnost
Sobota, 03. Oktober. 2020

Zastopnik za prodajo m/ž

PROAKTIV PLUS d.o.o.
  • varno in dolgoročno delo,
  • delo v mladem in uspešnem kolektivu,
  • stimulativen dohodek,
  • možnost kariernega in osebnostnega razvoja,
  • stalno izobraževanje in usposabljanje znotraj in izven podjetja,
  • vozniški izpit in avto nista pogoj.

Komercialist - Primorska (m/ž)

  • vsaj 1.300 eur bruto zaslužka za prvi mesec ( v nadaljevanju provizijska bonus lestvica)
  • dinamično, stimulativno in kreativno delovno okolje
  • prilagodljiv delovni čas
  • spodbujamo osebno rast in željo po napredovanju
Sobota, 10. Oktober. 2020

Komercialist za trženje pnevmatik m/ž

KataleaConsulting d.o.o.
  • poskusna doba 3 mesece,
  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • fiksno + variabilno plačilo,
  • služben kombi.
Sreda, 14. Oktober. 2020

Svetovalec za fizične osebe (m/ž)

Prva osebna zavarovalnica d.d.

Menjamo našo podporo za TVOJO zavzetost

V PRVI smo mnenja, da so zadovoljni in zavzeti zaposleni ključ do uspešnosti in dolgoročne rasti podjetja, zato si prizadevamo zagotavljati spodbudno delovno okolje. V svoje vrste izbiramo pozitivno naravnane, angažirane posameznike, ki jim nudimo stimulativne delovne pogoje.

  • Pri nas bomo poskrbeli za stalno mentorsko podporo ter te bogatili na rednih izobraževanjih ter usposabljanjih.
  • Delavnik si lahko prilagajaš lastnemu ritmu življenja, kar omogoča odlično ravnotežje med strastjo do dela in prostim časom.
  • Višina osebnega dohodka je odvisna od lastne uspešnosti, saj je osebni dohodek sestavljen

Prodajalec m/ž - Idrija

Od vas pričakujemo: najmanj IV. stopnjo strokovne izobrazbe (prodajalec, ekonomski tehnik, itd.), kakovost storitev, upoštevanje higienskih pravil, komunikativnost, dinamičnost in samostojnost, upoštevanje pravil bontona in osebne urejenosti, zaželene najmanj 1 letne delovne izkušnje,...
Četrtek, 08. Oktober. 2020

Področni vodja prodaje (Italija) m/ž

Za našega naročnika, uspešno mednarodno rastoče trgovsko podjetje v pohištveni panogi s prodajni centri v Sloveniji, Avstriji in Italiji iščemo novega sodelavca na delovnem mestu Področni vodja prodaje za delo v Italiji.
Nedelja, 11. Oktober. 2020

Referent komerciale (m/ž)

Vaše naloge: Sprejem, obdelava in realizacija naročil, priprava odpremne dokumentacije, pregled vhodne dokumentacije.