Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 22.08.2018

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C
19°C | 35°C
četrtek, 23.08.2018
19°C | 36°C
petek, 24.08.2018
17°C | 34°C
sobota, 25.08.2018
19°C | 30°C
Opozorila
Torek, 21.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
19°C
35°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Ekipe prve pomoči RK Ajdovščina na regijskem ......


PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
28.06.2018      9:48
A A

Ekipe prve pomoči RK Ajdovščina na regijskem preverjanjuDeli:

Tri ekipe prve pomoči Rdečega križa Ajdovščina so se letos udeležile regijskega preverjanja usposobljenosti in pripravljenosti ekip prve pomoči CZ in RK, ki je združevalo dve regiji, in sicer Severno Primorsko in Obalno regijo, in je potekalo 9. junija v Marezigah.
Na preverjanju je sodelovalo osem ekip iz Idrije, Nove Gorice, Kopra in Ajdovščine, ki so svojo usposobljenost preverile na štirih delovnih točkah. Na vsaki je bilo več ponesrečenih z različnimi poškodbami, ki so jih morale ekipe kar najbolje oskrbeti. Ekipe iz Ajdovščine so pokazale veliko mero znanja, pripravljenosti in ekipnega duha.

Ekipo Hitri povoji so sestavljali: Simon Makovec Kržišnik (vodja), Žak Mohorčič Margan, Ram Cunta, Nataša Klančar Ambrožič in Jana Kržišnik Makovec. Ekipo Šturje so sestavljali: Igor Vidmar (vodja), Janez Praček, Mateja Sulič, Benedikt Ličen in Miha Bizjak. Vipavsko ekipo so sestavljale: Monika Fajdiga (vodja), Petra Fučka, Martina Petan, Tamara Mozetič in Katja Lahajnar.
Na državno preverjanje, ki bo potekalo jeseni v Postojni, sta se uvrstili ekipi iz Nove Gorice in Kopra. Vsem ekipam iskreno čestitamo za prikazano znanje, v izpopolnjevanje katerega vložijo veliko truda in prostovoljnih ur!
Irena Žgavc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 199
Izšla: 29.06.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.