Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.10.2018

oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno in sprva povečini suho. V drugem delu noči se bo povečala možnost za občasne padavine v južni in zahodni Sloveniji. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 11, na Primorskem do okoli 14 °C.
14°C | 21°C
četrtek, 18.10.2018
13°C | 26°C
petek, 19.10.2018
13°C | 25°C
sobota, 20.10.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
21°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

3. Turistična Moto Avantura - Wajdušna 2018


Turizem
 | 
20.05.2018, 9:00 - 17:00
A A

3. Turistična Moto Avantura - Wajdušna 2018


Kje: Športni park PALE, Cesta IV. prekomorske 61c, 5270 Ajdovščina
Kdaj: 20.05.2018, 9:00 - 17:00
Organizator: 

Moto Klub Q VEJTR WAJDUŠNA


Opomba: Prijavnina bo samo za tekmovalce - v prijavnino je všteto kosilo s pijačo

Turistična Moto Avantura je motoristično srečanje, kjer je v ospredju druženje in sodelovanje udeležencev na poti.

Gre za podobno stvar, kot pri tabornikih Lov na lisico ali pa orientacijski tek. Med vožnjo bo potrebno odkrivali, se orientirali in iskali naloge, ki jih boste imeli zastavljene v gradivu, ki ga dobite ob startu. Vožnjo med točkami, vam bomo popestrili še z raznimi igrami  (s streljanjem, metom na koš, igra ravnotežja, metom kock, balinanjem in seveda z vožnjo po ne pretežkem poligonu. Na prireditvi bo predstavljena tudi oskrba poškodovanega motorista s strani ekipe prve pomoči RKS - OZ Ajdovščina. 

Na predvideni poti, dolgi okrog 60-90km bo je potrebno reševati določene naloge, ki so zgodovinskega in aktualnega značaja. Trasa bo potekala po poteh in krajih Vipavske doline ter po obronkih Trnovskega gozda in Krasa, ki jih običajno ne obiščete. Na ta način boste bolje spoznali Vipavsko dolino, njeno zgodovino, običaje in domačine še z druge perspektive. Vabljeni vsi motoristi, da na edinstven in pristen način odkrijete lepote in čare naše lepe Vipavske doline.

Turistična moto avantura je kot že samo ime pove bolj turistično obarvana, naloge pa povezane z lokalnimi znamenitostmi. Udeleženci bodo ob startu prejeli tudi nekaj turističnega promocijskega materiala o Vipavski dolini.

Ne glede na zbrano število točk pri opravljenih nalogah bodo zmagovalci vsi, ki se bodo dogodka udeležili, saj pri takih druženjih motoristov niso toliko pomembni rezultati ampak samo druženje in nova avantura. Vabljeni!

Vabljeni ste k sodelovanju tudi morebitni sponzorji in donatorji ter okoliški kmetje, ki bi radi predstavili svoje pridelke in izdelke motorističnim udeležencem in njihovim simpatizerjem.

Info.: qvejtr@gmail.com

Moto Klub Q VEJTR WAJDUŠNA

Predsednik, Elvis Marc


Lokacija: Športni park PALE


Priloge:
Neznan tip datoteke
letak3.jpg
73163_letak3.jpg (1,95 MB)

Prenesi vse


Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!
Prideš na dogodek?

Udeležbe na dogodku ni potrdil noben uporabnik.