Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.02.2018

oblačno
Danes bo oblačno, čez dan bodo padavine od severa postopno oslabele in večinoma ponehale. Na Primorskem bo deževalo, drugod večinoma snežilo. Zapihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje temperature bodo od 0 do 4, na Primorskem okoli 8 °C.
5°C | 7°C
ponedeljek, 19.02.2018
4°C | 7°C
torek, 20.02.2018
1°C | 6°C
sreda, 21.02.2018
3°C | 9°C
četrtek, 22.02.2018
3°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 18.2.2018 ob 8h
Od nedelje sredi dneva do ponedeljka dopoldne bodo na Primorskem na izpostavljenih mestih najmočnejši sunki burje okoli 100 km/h.
5°C
7°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

1. del dokumentarnega filma FENOMEN BRUNO GRÖNING


Kino
 | 
25.11.2017, 17:00 - 19:00
A A

1. del dokumentarnega filma FENOMEN BRUNO GRÖNING


Kje: OTLICA
Kdaj: 25.11.2017, 17:00 - 19:00
Organizator: 

Krog prijateljev Bruna Gröninga


Opomba: Vstop prost, prosimo za prostovoljne prispevke

Leta 1949 se je na naslovnicah pojavilo ime Bruno Gröning. Kjerkoli se je pojavil, se je k njemu zgrinjalo na tisoče ljudi od vsepovsod. Bili so od vojne uničeni, od zdravnikov odpisani, z eno samo željo: ozdraveti, osvoboditi se stiske in bolečin. Bruno Gröning naj bi jim pomagal. Za mnoge je bil poslednje upanje. In on je pomagal - nešteti bolniki so ozdraveli, hromi so lahko spet hodili, slepi videli.
Dokumentarni film Fenomen Bruno Gröning opisuje dramatična dogajanja takratnega časa. Originalni filmski in tonski dokumenti, arhivsko gradivo, preko 50 intervjujev s pričami takratnega časa ter številni igrani filmski prizori vplivajo na globoko čustveno doživetje filma. Mnogi gledalci poročajo, kako so med gledanjem filma zaznali moč, mravljince, tok po telesu. Nekateri poročajo celo o izginotju bolečin in drugih obremenitev. 
Gröning je leta 1959 umrl. Vseeno se tudi danes dogajajo nenavadne ozdravitve. Zdravniki potrjujejo te uspehe. Moč, ki je v takratnem času delovala skozi Bruna Gröninga še vedno deluje.


Lokacija: OTLICA
Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!
Prideš na dogodek?

Udeležbe na dogodku ni potrdil noben uporabnik.