Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo sprva oblačno. Padavine bodo od zahoda slabele in do zgodnjega popoldneva ponehale tudi v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo, na severozahodu pa bo ostalo bolj oblačno in predvsem na zahodu se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Čez dan bo spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
12°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 17°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Raztrgana štorkljina vreča nad Sadinjo vasjo...


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
22.11.2015      14:48
1
A A

Raztrgana štorkljina vreča nad Sadinjo vasjoDeli:

V skupini Sadinjskih vozičkarc nas je 7 prikupnih mamic in 7 prelepih sončkov. Ideja o skupini je nastala, ko smo opazile, da se sprehajamo po vasi tako, kot da je vsaka na svojem bregu. Tako se je najprej ustanovila skrita facebook skupina, nato pa še istoimenska skupina na pametnih telefonih, s katero smo postale še bolj mobilne in povezane. Mamice si tako tudi prek socialnih omrežij pomagamo, delimo izkušnje, slikice, posnetke, ter se nasmejimo ob dogodivščinah naših najmlajših.Naša skupna pot se je pričela konec januarja, ko je na svet prišel Matic, čeprav iz Mačkovca, smo ga takoj vzele za svojega, prav tako tudi njegovo mamico. Še ne mesec dni kasneje je Sadinjčanka postala Iva, v aprilu sta se ji pridružili še dve prijateljici, Ana in Lina. Da pa v vasi niso same punce, je maja poskrbel Lovro. Nekateri se sprašujejo, kako to, da imamo tako lepo jesen – kako naj nebi bila, ko pa sta v vas prišli še dve čudoviti deklici, Sofija in Maša.

Mamice smo se zelo povezale, upamo, da se bodo naši otroci tudi. Želimo si, da se bodo med seboj dobro razumeli in čim več časa skupaj preživeli v prečudoviti naravi, ki jih obdaja. Domačini nas videvajo, kako se sprehajamo po cesti, upam, da nas zaradi tega nimajo za neodgovorne, žal je tako, da tudi me pogrešamo kako potko, ki ne bi bila ravno prometna, pa vseeno možna za sprehod z vozičkom. Nekatere mamice se že s cmokom v grlu pripravljamo na vrnitev v službo, otročki pa z navdušenjem zrejo v nov dan, dan v jaslih. Sadinjci bodo vrtec na polno zapolnili, skorajda bi lahko imeli že svojo skupino Sadinjski radovedneži :).

 Leto 2015 je v Sadinjo vas prineslo 2 princa in 5 princesk, le kaj bo prineslo leto 2016? Pustimo se presenetiti … Tjaša Primc

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Društvo                                Upokojencev Dvor
Društvo Upokojencev Dvor Se strinjam0 Se ne strinjam0
Prava rastoča vas. Kmalu bomo morali v Sadinji vasi zgraditi vrtec.

23.11.2015 ob 7:43:09 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran


Suhokranjske poti
Številka: 65
Izšla: 10.04.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.04.2017
Danes ni dogodkov.
29.04.201 | Družabni dogodki
POMLADANSKI POHOD
30.04.2017 | Družabni dogodki
Vabilo na blagoslov konj na Plešivico
29.04.201 | Družabni dogodki
POMLADANSKI POHOD
30.04.2017 | Družabni dogodki
Vabilo na blagoslov konj na Plešivico

Bodite prvi pri oddaji mnenja.