Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

delno oblačno
Popoldne bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, na severovzhodu bo pihal južni ali jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 16 stopinj C.
4°C | 14°C
ponedeljek, 24.10.2016
9°C | 19°C
torek, 25.10.2016
11°C | 21°C
sreda, 26.10.2016
12°C | 13°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 12°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ustanovna skupščina LAS STIK


DOGODKI

| |
23.07.2015      21:55
A A

Ustanovna skupščina LAS STIK


V sredo , 22. julija 2015, je v žužemberškem gradu potekala ustanovna skupščina Lokalne akcijske skupine Suhe krajine, Temenice in Krke-LAS STIK.


Deli:

V sredo , 22. julija 2015, je  v žužemberškem  gradu potekala ustanovna skupščina Lokalne akcijske skupine Suhe krajine, Temenice in Krke, ki se je oblikovala na pobudo županov Občin Dolenjske Toplice, Ivančne Gorice, Trebnjega in Žužemberka. Termometer je kazal krepko čez 30°C in vročina je bila komaj vzdržna, vendar to ni ustavilo velikega števila zainteresiranih Topličanov, Ivančanov, Trebanjcev in Žužemberčanov, ki so se udeležili prve, ustanovne skupščine LAS STIK. V hladu grajske dvorane je ustanovno pogodbo podpisalo 82 članov različnih društev, podjetij, javnih ustanov kot tudi posameznikov.

Skupščino je z pozdravnim nagovorom otvoril domači župan Franc Škufca, tako za njim pa je podžupan Občine Ivančna Gorica  Tomaž Smole  zbranim predstavil LAS STIK in Uredbo o izvajanju lokalnega razvoja, ki ga vodi skupnost, v programskem obdobju 2014-2020.

 V uradnem delu so bili imenovani in s sklepom skupščine potrjeni tako verifikacijska komisija in delovno predsedstvo skupščine, ki mu je predsedoval Tomaž Smole, podžupan Občine Ivančna Gorica,  kot tudi zapisnikarica in overovatelja zapisnika, nato pa na podane predloge imenovana še Upravni odbor in Nadzorni odbor LAS STIK.  

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!