Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.12.2016

delno oblačno
Ponoči bo na jugozahodu zmerno do pretežno oblačno, drugod delno do pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -3, na Primorskem do 6 stopinj C.
0°C | 3°C
torek, 06.12.2016
1°C | 9°C
sreda, 07.12.2016
-2°C | 6°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
3°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Žužemberčan Alen Ožbolt v Borussio


ŠPORT

| |
06.07.2015      16:12
A A

Žužemberčan Alen Ožbolt v Borussio


Alen Ožbolt je naslednji v vrsti mladih nogometašev Nogometnega kluba Domžale, ki se podaja v enega izmed največjih klubov v Evropi.


Deli:

 Žužemberčan bo imel naslednji dve leti v Dortmundu status posojenega nogometaša, z možnostjo predčasne prekinitve.  Ožbolt je v Dortmundu že teden dni, v nedeljo pa je odigral tudi prvo prijateljsko tekmo za drugo ekipo tega nemškega velikana.   Perspektivni napadalec je v Nogometni klub Domžale prišel pred petimi leti in se nemudoma ustalil v generaciji njegovega letnika, ki je do konca mladinskega staža osvojila prav vse možne lovorike. V petih letih je v klubske vitrine prinesla naslov državnega prvaka v kategoriji do 15 let, po dva naslova prvaka s kadeti in mladinci ter za piko na i še Mladinski pokal Slovenije. Ožbolt ima veliko zaslug pri vseh lovorikah, tudi pri zadnjih dveh, čeprav je bil celotno sezono priključen članskemu moštvu Domžal in je izpustil večje število mladinskih tekem.    Alenu   želimo, da v Nemčiji uspe in da ostane  v enem najuglednejših klubov na svetu. Na dejstvo, da   se je izborila priložnost dokazovanja na najvišji svetovni ravni, smo lahko vsi ponosni in veseli  in mu  želimo veliko  uspehov na svoji novi športni poti.

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!