Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 07.12.2016

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka burja. Tudi drugod bo precej jasno, ponekod pa se bo predvsem dopoldne zadrževala nizka oblačnost, po nekaterih nižinah pa megla, ki se bo lahko v Prekmurju zadržala večino dneva. Najvišje dnevne temperature bodo v krajih z dolgotrajno meglo malo pod 0, drugod od 1 do 5, na Primorskem do 12 stopinj C.
-2°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-2°C | 10°C
petek, 09.12.2016
-2°C | 11°C
sobota, 10.12.2016
-3°C | 13°C
nedelja, 11.12.2016
0°C | 11°C
Opozorila
Sreda, 7.12.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Evropsko prvenstvo v raftingu odprto


ŠPORT, EVROPSKI PROJEKTI

| |
17.05.2016      15:18
A A

Evropsko prvenstvo v raftingu odprtoDeli:

Evropsko prvenstvo v raftingu odprto  

V Straži bo  od ponedeljka, 16.maja do nedelje, 22.maja 2016 v Sloveniji potekalo Evropsko prvenstvo v raftingu R4 2016. Tekme ter ostale aktivnosti bodo potekale na umetni progi na Savi v Tacnu, na reki Krki in v Straži pri Novem mestu. Tekme bodo še posebej zanimive  na Krki od Zagradca do Šmihela v žužemberški občini, kjer tekmovalce čaka   zahteven spust    z osmimi rečnimi jezovi, visokimi tudi več kot štiri metre.  Organizatorji so v ponedeljek, 16. maja v športnem parku Breza pri Straži pripravili  všečen in zanimiv kulturni program, katerega je povezoval Klemen Bunderla, v  njem pa so se predstavili  učenci in učenke OŠ Vavta vas, pihalni orkester Krka in  mažoretke. V svečanem mimohodu so se  številnim gledalcem predstavile tudi posadke     iz šestnajstih držav.  Foto.S.Mirtič

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!