Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-7°C | 2°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Z dobrodelnostjo do senčil


KULTURA, OSNOVNA ŠOLA, DOGODKI

| |
27.11.2015      13:53
A A

Z dobrodelnostjo do senčilDeli:

Osnovna šola Žužemberk  je v  telovadnici šole pripravila v petek, 27. novembra  tretji dobrodelni koncert. Že leta 2012  so s pomočjo domačih glasbenikov  na prvem koncertu združili moči s številnimi pevci, ki so prispevali svoj delež pri postavitvi novega čebelnjaka  pri podružnični   šoli na  Dvoru, letošnji prostovoljni prispevki in denar sponzorjev pa bo namenjen postavitvi senčil nad terasami dvorskega vrtca. Polno dvorano obiskovalcev je pozdravila ravnateljica šole Mira Kovač in izrazila veliko veselje  in zahvalo nastopajočim glasbenikom, ki so se odrekli honorarju in donatorjem s prispevki.  Lanskoletni koncert je navrgel okoli 4000 evrov, kar je slaba tretjina prepotrebne investicije.   Tudi letošnji koncert je bil v znamenju  glasbe, med prvimi  se je predstavil domači ansambel Urok,  za nadaljevanje glasbenega dogodka pa so poskrbeli Mladi Belokranjci, ansambel Azalea  in popularni ansambel  Nemir. Za temperamentno vzdušje  prepolne telovadnice je poskrbela tudi plesna skupina Country Koral, pa tudi   vsi trije otroški pevski zbori pod vodstvom Nine Zajec.   Večer sta s hudomušnimi vložki povezovala Matej Kocjančič in Maja Kokol. Sledila je tudi tradicionalna novoletna     tržnica, katere izkupiček bo  namenjen financiranju dodatnih dejavnosti šole in pomoči otrokom iz socialno ogroženih družin.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Suhokranjske poti
Številka: 64
Izšla: 22.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
26.01.201 | Tečaji in delavnice
SPROŠČANJE Z GONGOM
19.01.201 | Tečaji in delavnice
RAZLIKE MED NARAVNIMI IN INDUSTRIJSKIMI KOZMETIČNIMI IZDELKI
26.01.201 | Tečaji in delavnice
SPROŠČANJE Z GONGOM

Bodite prvi pri oddaji mnenja.