Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.10.2016

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, še se bodo pojavljale padavine, ki bodo bolj pogoste na severu države. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem zmerna burja. Temperature bodo od 9 do 16, na Primorskem do 22 stopinj C.
13°C | 18°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 13°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
6°C | 17°C
nedelja, 30.10.2016
6°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.10.2016 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pikado liga ob Krki


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
23.04.2016      10:31
A A

Pikado liga ob Krki


Teden ki je minil, je bil v znamenju tekmovanj v pikadu Društev upokojencev.


Razglasitev rezultatov
Razglasitev rezultatov
Deli:

V Škocjanu se je 19. aprila zbralo 28 moških ekip, ki so nastopile v pikadu PZDU Dolenjske in Bele krajine.  Prvo mesto so osvojili tekmovalci DU Uršna sela, drugo mesto DU Šentjernej in tretje mesto DU Semič. Iz občine Žužemberk sta nastopili dve ekipi. DU Dvor je z 2409 osvojilo šestnajsto mesto, DU Žužemberk pa z 2377 točkami  devetnajsto mesto.    .

 V gostišču Henrik v Loški vasi pa smo se zbrali tekmovalci in navijači iz šestih društev, ki smo nastopili v ligi, kjer so bili razglašeni rezultati,  podeljeni pokoli  in priznanja najuspešnejšim.

Zmago so slavili tekmovalci ekipe Uršnih sel, drugi so bili tekmovalci Prečna, tretji Dolenjske Toplice. Sledili  so jim Stražani, Žužemberčani in Dvorjani. Pokale je podelil župan občine Dolenjske Toplice g. Jože Muhič. Slovesnost smo zaključili v prijetni družbi prisotnih ob dobri hrani, ki sta jo pripravila  lastnika gostišča in slaščic, ki so jih pripravile članice društva upokojencev Dolenjskih Toplic

Dušan Mikec 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV DVOR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!