Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 03.12.2016

pretežno jasno
Ponoči se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo marsikje megla ali nizka oblačnost. Jutranje temperature bodo od -5 do -2, na Primorskem okoli 5 stopinj C.
-3°C | 6°C
nedelja, 04.12.2016
-4°C | 4°C
ponedeljek, 05.12.2016
-3°C | 4°C
torek, 06.12.2016
-1°C | 9°C
sreda, 07.12.2016
-1°C | 6°C
Opozorila
Petek, 2.12.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
6°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

1. MAJ praznik dela - zabava na Komanci


DRUŠTVA

| |
01.05.2015      17:35
A A

1. MAJ praznik dela - zabava na Komanci


Člani konjeniškega društva Kljuse-Budganja vas so letos prevzeli organizacijo prvomajskega praznovanja na Komanci.


Deli:

1.5.2015 so člani Konjeniškega društva Kljuse-Budganja vas prevzeli organizacijo prvomajske zabave na Komnci nad Žužemberkom, kjer tradicionalno vsako leto poteka srečanje in zabava ob 1. maju prazniku dela.

 

 V hladnem prvo majskem dnevu, kot da bi ledeni možje pohiteli, se je zbralo dokaj veliko število ljudi iz bližnje okolice, ki so h Komanici, kot se reče prostoru in lovski koči na gradenški gori prišli peš ali pa z avtomobili. Tu je KD Kljuse poskrbelo za organizacijo in izvedbo prvomajske zabave. Za hrano, pijačo, glasbo in dobro raspoloženje je bilo poskrbljeno. Tudi nekaj naših političnih veljakov je bilo videti, vse skupaj pa je nagovoril in pozdravil tudi žužemberški župan Franc Škufca, ter nam zaželel prijetno druženje. Veselo razpoloženje je trajalo do poznih večernih ur. Če bi bil še lep sončen dan, bi bilo pohodnikov in pristašev tega tradicionalnega praznovanja še več, no kljub temu je bil organizator zadovoljen z obiskom, seveda pa upajo, da so bili tudi obiskovalci zadovoljni z organizacijo ki jo prvič do sedaj prevzelo konjeniško društvo Kljuse iz Budganje vasi

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KONJEREJSKO DRUŠTVO SUHA KRAJINA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!