Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 01.03.2017

pretežno jasno
Zvečer in ponoči bo oblačno, padavine se bodo krepile in zajele vso Slovenijo. V prvem delu noči bo še pihal zmeren do močan jugozahodni veter, ob morju jugo. V drugi polovici noči in zjutraj lahko tudi zagrmi. Ohladilo se bo, meja sneženja se bo zjutraj spustila do nadmorske višine okoli 500 m, ob močnejših padavinah lahko tudi nižje. Prehodno bo zapihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju 7 stopinj C.
4°C | 14°C
četrtek, 02.03.2017
1°C | 16°C
petek, 03.03.2017
2°C | 14°C
sobota, 04.03.2017
3°C | 18°C
Opozorila
Torek, 28.2.2017 ob 16h
Danes bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra lahko ponekod še presegli hitrost 70 km na uro. Veter bo predvidoma najmočnejši na vzhodu države in v višje ležečih krajih.
4°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Pohvala zimski službi


PROMET

| |
08.02.2015      12:05
A A

Pohvala zimski službi


Napovedi vremenoslovcev o sneženju so se vendarle deloma uresničile, saj je tudi naše kraje prekrila debela snežna odeja.


Čiščenje snega v Žužemberku
Čiščenje snega v Žužemberku
Deli:
Napovedi vremenoslovcev o  sneženju so se vendarle  deloma uresničile, saj je  tudi naše kraje prekrila debela snežna odeja.Na dogajanje so se hitro odzvale tudi zimske službe, ki so očistile vozne površine. Hitro so se odzvali tudi na Občini Žužemberk, kjer so organizirali delo tudi v soboto, 7. februarja. Komunalni delavci so tako skupaj z zunanjimi izvajalci pridno čistili javne površine na Dvoru in Žužemberku.   Verjamemo, da se bo vedno našel kdo, ki bo kritičen. Vedno se najdejo tudi taki, ki iščejo dlako v jajcu, a je potrebno priznati, da   je zimska služba minuli konec tedna   opravila zimski test z odliko in jim gredo vse čestitke. Seveda pa moramo tudi vsi ostali vzeti lopate v roke in počistiti pred svojim pragom. Seveda snega s svojih dvorišč občani ne smejo metat   na javne površine. Ne le, da s tem ovirajo promet, gre tudi za prekršek, ki ga medobčinska inšpekcija lahko tudi kaznuje. Pomembno je tudi, da imajo občani   povsod tam, kjer so hiše ob javnih poteh,   snegolove na strehah, žlebovi pa naj ne bodo speljani na pločnike in ceste.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Suhokranjske poti
Številka: 64
Izšla: 22.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 28 1 2 3 4 5 6 7 8 9
28.02.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.