Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno jasno
Ponoči bo na jugozahodu zmerno do pretežno oblačno, drugod delno do pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -3, na Primorskem do 6 stopinj C.
-2°C | 4°C
torek, 05.12.2016
-2°C | 4°C
sreda, 06.12.2016
1°C | 9°C
četrtek, 07.12.2016
-2°C | 6°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
4°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Obisk Nodija v Knjižnici Dvor


KULTURA, VRTEC

| |
13.05.2015      10:59
A A

Obisk Nodija v Knjižnici Dvor


Maja se v Knjižnici Dvor zaključijo pravljične urice. Z novimi pravljičnimi junaki se srečamo zopet oktobra. Tokrat pa je bilo še posebej veselo, saj je najmlajše obiskal Nodi, ki ga vsi obožujejo.


Deli:
Otroci so se s starši zbrali pred knjižnico v veselem pričakovanju Nodija. Najprej so poslušali pesem Ciciban in čebela, ki jo je ob ročnih lutkah povedala gospa Irena Muc. Nato so iz pripravljenih delčkov zlepili svojega Cicibana. Potem pa je med otroki završalo, kajti zaslišali so pesem Prihaja Nodi in po stopnicah je iz knjižnice priplesal njihov junak. Pozdravil jih je s "petko" in prinesel celo vrečo balonov, iz katerih je oblikoval kužka, rožico in vesoljčka. Nodi se je z otroki slikal in jim  obljubil, da bo še prišel. Otroci so odšli domov polnih lepih vtisov z balončki, ki jih bodo spominjali na Nodija.Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Knjižnica Dvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!