Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.03.2017

pretežno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji pretežno oblačno, drugod pa delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. V zahodnih in ponekod v osrednjih krajih se bodo pojavljale manjše krajevne padavine, deloma plohe. Popoldne bo pihal jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 19, v vzhodnih krajih do 23 stopinj.
5°C | 20°C
petek, 24.03.2017
4°C | 22°C
sobota, 25.03.2017
2°C | 17°C
nedelja, 26.03.2017
3°C | 11°C
ponedeljek, 27.03.2017
-4°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 23.3.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Za konec šolskega leta na komedijo v Vitanje


NOVICE

| |
25.06.2016      7:42
A A

Za konec šolskega leta na komedijo v Vitanje



Deli:

Danes ljudje ne potrebujemo veliko, da smo dobre volje. Zagotovo nam manjka največ vzroka za smeh. Mladi Vitanjčani so nas dobro nasmejali, saj so za konec šolskega leta pripravili komedijo. Natalija Švab, ki sicer dela v Ljubljani je nenehno z mislimi v svojem Vitanju in ves prosti čas, ki ga ni veliko nameni domačim in seveda tudi kraju. Tokrat je pripravila in režirala komedijo:"Ljubi, naj ti predstavim svojo (lažno) družino."  Dvorana v KSEVTU je bila nabito polna. Predsatave se je udeležil tudi župan Vitanja Mirko Polutnik z ženo Majdo. Vitanje pa je obiskalo kar nekaj obiskovalcev tudi iz prestolnice."Teater na vas* so predstavljali  mladi Vitanjčani: 3 URŠKE, 2 KLARI, VLADKA, GAJA, DAŠA, NIK, MIJA, KATARINA, REBEKA. Natalija  Švab je poznana tudi po igri ob Božiču, ko postavi žive jaslice. Mladi so navdušili gledalce, upam pa, da so tudi gledalci s svojimi prispevki  znali ocenit delo, trud in stroške prireditve. Hvala mladim, da svoj prosti čas namenite svojemu kraju, gledalcem, ki smo bili nad vami zelo navdušeni. Čestitke vsem, predvsem pa Nataliji Švab, ki zna mlade povezovati. 




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!



Bodite prvi pri oddaji mnenja.